Sprawdź aktualną ofertę Siedliska Szeriwan, imprezy okolicznościowe, wesela, Andrzejki.

Urokliwa posiadłość, położona w malowniczym zakątku, na skraju Puszczy Knyszyńskiej, nieopodal historycznego Traktu Napoleońskiego. Jej atutem jest doskonała lokalizacja i łatwy dojazd: blisko miasta Białystok (jedynie 8 km od centrum miasta), a jednocześnie na uboczu, z dala od zgiełku i hałasu.

Siedlisko Szeriwan to kompleks gościnno-rekreacyjny z nowoczesną infrastrukturą, zapleczem gastronomicznym przystosowany do organizacji okolicznościowych uroczystości. Główny obiekt - stylizowany na podlaski dworek, kryty gontem, budynek z drewnianego okrągłego bala i części murowanej - posiada dwie kondygnacje o całkowitej powierzchni 300 m2 i może pomieścić 150 osób. Przytulny, utrzymany w stylu schabby chic zachęca świeżością, wysmakowanymi detalami dekoracyjnymi i funkcjonalnością.

Na ogrodzonym terenie posiadłości goście znajdą gustowne nasadzenia, staw ogrodowy z pomostem, krytą gontem wiatę i małą zagrodę ekologiczną z kucem felińskim, wrzosówkami, królikami i ozdobnym ptactwem domowym. Całość dopełniają granitowe alejki z romantycznymi ławeczkami oraz huśtawkami, które zapraszają do spacerów, zabaw plenerowych czy sesji zdjęciowych.

Menu naszej kuchni, oparte na regionalnych produktach i tylko najwyższej jakości składnikach, komponują uznani i doświadczeni kucharze pod czujnym okiem technologa żywności.